Për qejf - Horoskop

Horoskopi

Horoskopi ditor - 10 Korrik 2012

J. Zh.     ( lexuar 361 herë )       08:35 10.07.2012
Horoskopi

Horoskopi

DASHI
Kjo dite do jete e ngrohte ne sektorin e dashurise. Mund ta teproni edhe me imagjinaten dhe te provoni gjera te reja. Beqaret me shume gjasa do joshen shume nga dikush shume i ndryshem nga ata. Ai do jete i vecante ne fakt dhe do doni te keni nje aventure. ne planin financiar do keni fat me shumice. Edhe pse do beni shpenzime te tepruara buxheti do jete i ekuilibruar. Me ne fund.
DEMI
Jeta sentimentale e cifteve do te mbrohet nga Venusi. Sensualiteti dhe bashkepunimin do te arrijne kulmin. E vetmja keshille eshte te mos beni asgje pa qene te sigurte dhe pa ndonje arsye. Nje person interesant do shfaqet para beqareve. nese do iu pelqeje perfitoni per ta njohur me mire. Organizojini me mire financat qe te mos keni probleme me vone. Ju i keni te gjitha aftesite.
BINJAKET
Do jeni me humor shume te mire gjate kesaj dite dhe do ia kaloni per mrekulli me ate qe keni ne krah. Mund te diskutoni gjate per nje ceshtje delikate por nuk do arrini ne debate. Beqaret duhet te jene optimiste. Mos u dekurajoni nese nuk e beni menjehere per vete ate qe pelqeni. Perpiquni! Do merrni nje ndihme financiare nga dikush sot dhe buxheti do te stabilizohet ndjeshem.
GAFORRJA
Venusi do ta favorizoje mjaft jeten tuaj ne cift sot. Eshte momenti te afroheni me teper me partnerin dhe te flisni pa droje per gjithcka. Beqaret do te joshen nga te tjeter. Dikush do iu pelqeje aq shume saqe mund t’iu beje edhe ndonje surprize qe ju as qe e prisnit. Edhe financat do jene goxha te mira. Perfitoni nga kjo per te bere ndonje shpenzim apo per te investuar per dicka.
LUANI
Gjate kesaj dite do jeni paksa ne ankth dhe atmosfera nuk do jete shume e qete. Mund te linde edhe ndonje debat i vogel me partnerin, keshtu qe beni kujdes! Nese jeni nje zemer e vetmuar do keni dashuri me shikim te pare. Gjithesi merrini gjerat shtruar dhe mos u nxitoni per asgje. Edhe ne planin financiar do kaloni nje dite te veshtire. Tregohuni sa me te matur me shpenzimet.
VIRGJERESHA
Nese jeni ne nje lidhje, asgje nuk do mund ta destabilizoje atmosferen e qendrueshme dhe te ngrohte qe eshte krijuar. Nuk do keni as debate dhe as mosmarreveshje. Nese jeni ende beqare, dita do jete e bukur dhe me shume mundesi per takime. Perfitoni dhe shfrytezojeni ate sa me shume. Me financat do keni fat. Gjithe maturia qe keni treguar kohet e fundit do jape frytet e veta.
PESHORJA
Momentet e pasionit per te gjithe ata qe jane ne cift do jene te shumta. Shfrytezojeni diten sa me shume te mundni dhe dashuroni pa pushim. Beqaret do kene takime me shumice. Pranojini ftesat qe iu behen dhe mos largojeni sa me pare turpin. Disa mund te kene edhe takime vendimtare. Ekuilibri financiar nuk do kete probleme. Do i kontrolloni me kujdes shpenzimet.
AKREPI
Ata qe jane ne nje lidhje nuk do kene me as debate as mosmarreveshje. Periudha e tensionuar do te perfundoje. Me ne fund do afroheni me shume me ate qe keni ne krah. Beqaret do jene sharmante sot dhe do bejne per vete cilindo qe do pelqejne. Shfrytezojeni diten deri ne sekonden e fundit. Mos kryeni transaksione financiare gjate kesaj dite, sepse nuk do keni fat.
SHIGJETARI
Hena do jete e pozicionuar shume mire sot ne jeten tuaj ne cift. Do keni ndryshime pozitive dhe do ndiheni te lumtur. Mund te merrni edhe ndonje vendim te rendesishem, mbase per ndonje zyrtarizim te lidhjes. Beqaret do kene takime te vecanta. Shfrytezojini sepse mund te linde edhe dicka e bukur. Per financat do jete nje dite e qete dhe ato do jene mjaft te stabilizuara.
BRICJAPI
Saturni do ua beje ambientin e dashurise edhe me te ngrohte sot. Ata qe kane pasur mosmarreveshje do i zgjidhin sa hap e mbyll syte. Hena do te favorizoje dashurite me shikim te pare per beqaret. me ne fund edhe ju do ndryshoni status. Menaxhojeni me kujdes buxhetin sot ne menyre qe mos keni probleme. Ju i keni te gjitha mundesite per t’ia dale, pse te mos tentoni.
UJORI
Dite mjaft premtuese kjo e sotmja per jeten tuaj ne cift. Do perjetoni emocione te papershkrueshme fale surprizave qe do iu beje partneri. Beqaret do kene nja takim mjaft te vecante i cili ka mundesi t’ua ndryshoje njehere e mire jeten. Mos i mbyllni dyert e zemres! Do keni deshira te cmendura sot dhe do benio shpenzime pa fund. Kujdes sepse financat nuk do jene te mira.
PESHQIT
Venusi dhe Marsi do merren me shume me jeten tuaj ne cift, por ata nuk do arrijne dot te ndalin debatet dhe mosmarreveshjet midis jush. Kujdes! Edhe beqaret nuk do kalojne nje dite te mire. Mundesite per takime thuajse nuk do ekzistojne fare. Behuni te duruar! Ne sektorin financiar gjerat do shkojne mire. Do keni gjithe energjine e duhur per te ekuilibruar buxhetin. Bravo!

Komento

loading
loading
loading