Për qejf - Shëndet & Bukuri

Çfarë këshillon H&M

Një përzgjedhje e fundit për H&M përfshin veshje të bukura, elegante dhe delikate

J. Zh.     ( lexuar 1389 herë )       09:32 10.04.2012
H&M këshillon për një koleksion vere me dominim të ngjyrës së bardhë

H&M këshillon për një koleksion vere me dominim të ngjyrës së bardhë

Lajme lidhur me temën

  • Nuk ka lajme lidhur me temën

Një përzgjedhje e fundit për H&M përfshin veshje të bukura, elegante dhe delikate.

1)Të adhurueshmet tantella. Xhaketë të shkurtër me një palë pantallona të shkurtra me tantelle në fund dhe një palë çizme deri tek kyçi.

2)Pranverë e bardhë. Një bluzë të bardhë të lirshme dhe pantallona të gjata me disa detaje lulesh, i jep një pamje pranverore veshjes suaj.

3)Zbukuruar me lule. Një këmishe me lule dhe jelek i punuar me grep do të ishte një kombinim mjaft i mirë për raste të ndryshme. Mos harroni aksesorët, një palë vathë më të mëdha i japin tjetër pamje kombinimit të bërë.

4)Mendo pink. Një bluzë me të vizatuara, pantallona të shkurtra dhe një xhaketë sportive do t’i shtonte freskinë stilit tuaj.H&M

Komento

loading
loading
loading