Për qejf - Jo-konvencionale

Ja dhe ishulli i Schumacher

Ishujt teknikë që krijohen në hartën e tokës, në Dubai nuk kanë përfunduar ende

N. A.     ( lexuar 563 herë )       10:55 18.06.2012
Sheiku i Dubait, Mohammad Bin Rashid Al Maktoum, i dhuroi një ishull lojtarit shtatë herë kampion të Formula 1 në vitin 2007

Sheiku i Dubait, Mohammad Bin Rashid Al Maktoum, i dhuroi një ishull lojtarit shtatë herë kampion të Formula 1 në vitin 2007

Lajme lidhur me temën

  • Nuk ka lajme lidhur me temën

Ishujt teknikë që krijohen në hartën e tokës, në Dubai nuk kanë përfunduar ende.

Por gjithsesi, piloti i famshëm i Formula 1, Michael Schumacher, mund t’i kalojë pushimet në ishullin e tij personal. Është një nga ishujt e paktë teknikë që kanë përfunduar.

Sheiku i Dubait, Mohammad Bin Rashid Al Maktoum, i dhuroi një ishull lojtarit shtatë herë kampion të Formula 1 në vitin 2007. vlera e ishullit u vlerësua atëherë me 4.5 milion euro./portalb/

Komento

loading
loading
loading