Për qejf - Yje

Angela Martini dhe Fadil Berisha urojnë Zvicrën

Fotografi më i mirë shqiptar fotografoi një nga modelet më të bukura shqiptare

E. Z     ( lexuar 1041 herë )       18:31 01.08.2012
Angela Martini

Angela Martini

Lajme lidhur me temën

  • Nuk ka lajme lidhur me temën

Fotografia e Fadil Berishës është mahnitëse, ndërkaq kur kombinohet me modelen e bukur Angela Martini atëherë shikoni mrekullinë vetë. Me fjalët "Urime ditën ndërkombëtare Zvicër nga Shqipëria" në profilin e Twitter, Berisha publikoi këtë foto të bërë në Alpe në të cilën Martini shfaqet me fustan të kuq. Në urim ka përfshirë dhe aktorin tetovar Blerim Destani./ portalb

Komento

loading
loading
loading