Për qejf - Yje

Jennifer Nicole Lee një kuzhiniere seksi (FOTO)

Personazhi i famshëm amerikan i fitnesit Jennifer Nicole Lee ka zhvilluar një set të ri fotografik

R. P.     ( lexuar 1002 herë )       22:37 03.06.2012
Jennifer Nicole Lee një kuzhiniere seksi

Jennifer Nicole Lee një kuzhiniere seksi

Lajme lidhur me temën

  • Nuk ka lajme lidhur me temën

Personazhi i famshëm amerikan i fitnesit Jennifer Nicole Lee ka zhvilluar një set të ri fotografik. Me anë të tij ajo ka promovuar disa receta gatimi, duke treguar kështu që kombinimi midis ushtrimeve dhe një diete të balancuar ndihmon për të patur trupin në formë. Në rastin konkret për të patur linja e forma si të Jennifer Nicole Lee. /Portalb

Komento

loading
loading
loading