Për qejf - Yje

Rilind Reka harron Tunën, martohet për herë të dytë

Ish-bashkëshorti i këngëtares Tuna, Rilind Reka, do t’i propozojë për martesë të dashurës së tij aktuale, Besa Haxhaj

M. K.     ( lexuar 2322 herë )       21:11 14.05.2012
Rilind Reka harron Tunën, martohet për herë të dytë

Rilind Reka harron Tunën, martohet për herë të dytë

Lajme lidhur me temën

  • Nuk ka lajme lidhur me temën

Ish-bashkëshorti i këngëtares nga Shkupi, Tuna, Rilind Reka, do t’i propozojë për martesë të dashurës së tij aktuale, Besa Haxhaj.

Çifti ndodhet prej kohësh në Itali, ku aty pritet të kurorëzojnë me martesë lidhjen e tyre të dashurisë.

Rilindi dhe Tuna kanë qenë të martuar në prill të 2011 dhe pas një muaji janë ndarë.

Shkaqet e divorcit të tyre nuk janë bërë të ditura, as nga këngëtarja, as nga Reka. Ndërkohë Tuna pritet të sjellë një klip të ri dhe është duke punuar për albumin muzikor. /Portalb

Komento

loading
loading
loading