Sport - Në botë

Ferguson: E dua Van Persien

Bossi i Manchester Unitedit,Sir Alex Ferguson siq raportohet nga Daily Mail do mundohet që të blejë të sapo-larguarin nga Arsenali,Robin Van Persien

N. A.     ( lexuar 151 herë )       12:19 06.07.2012
Robin Van Persie

Robin Van Persie

Lajme lidhur me temën

  • Nuk ka lajme lidhur me temën

Bossi i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson siq raportohet nga Daily Mail do mundohet që të blejë të sapo-larguarin nga Arsenali, Robin Van Persien.

Ferguson dëshiron që të kthej prapë në United titullin e PL-së dhe për këtë gjë sipas tij do duhej edhe një sulmues tjetër i rrezikshëm që ti bëj shoqëri Rooneyt.

“Dua që ai të zgjedh skuadrën tonë, para asaj të Cityt, duhet mposhtur City për ta bërë rrugën të hapur” theksoi skocezi. /portalb/


Komento

loading
loading
loading