Sport - Në botë

Fanelët e Barcës të papëlqyera

Barcelona ka prezantuar fanellat e reja të skuadrës të cilat do ti veshë edicionin e ardhshëm në vizitat si mysafir

R. P.     ( lexuar 540 herë )     Barcelona 08:26 22.05.2012
Fanelët e Barcës të papëlqyera

Fanelët e Barcës të papëlqyera

Lajme lidhur me temën

  • Nuk ka lajme lidhur me temën

Barcelona ka prezantuar fanellat e reja të skuadrës të cilat do ti veshë edicionin e ardhshëm në vizitat si mysafir. Fanelat e Barcës janë përcjellur me komente të ndryshme nga shikuesit dhe adhuruesit e kësaj skuadre të cilët nuk kanë pëlqyer edhe aq shumë modelin e ri.

Prezantimi zyrtar do të jetë sot në orën 12;00, ndërsa ne do t’ju sjellim në kohë reale edhe fanellat zyrtare të skuadrës të cilat do ta prezantohen sot në terrenet si vendas.  /Portalb

Komento

loading
loading
loading