Bota - Bota

Video shokuese: Njerëz, duar dhe këmbë fluturojnë gjatë një aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur para një jave në Arabinë Saudite kur një automobil Toyota humbi kontrollin dhe doli nga rruga me 200 kilometra në orë

N. A.     ( lexuar 1127 herë )       14:57 06.06.2012
Aksident i rëndë në Arabinë Saudite

Aksident i rëndë në Arabinë Saudite

Lajme lidhur me temën

  • Nuk ka lajme lidhur me temën

Një aksident i rëndë ka ndodhur para një jave në Arabinë Saudite kur një automobil Toyota humbi kontrollin dhe doli nga rruga me 200 kilometra në orë.

Njerëz, duar dhe këmbë fluturonin nga vetura në të gjitha anët. /portalb/

Komento

loading
loading
loading