Maqedoni - Komuna

Një i vrarë në Strugë, personi i vrarë është V.M. nga fshati Kalishtë

V.M. nga Kalishti ishte përfshirë në disa incidente gjatë ditës dhe mbrëmjes së djeshme, si grabitje dhe kërcënime

N. V.     ( lexuar 542 herë )     Strugë 10:56 13.07.2012
Një i vrarë në Strugë, personi i vrarë është V.M. nga fshati Kalishtë

Një i vrarë në Strugë, personi i vrarë është V.M. nga fshati Kalishtë

Lajme lidhur me temën

  • Nuk ka lajme lidhur me temën

Edhe pse akoma nuk ka informacione zyrtare nga burime të besueshme, Strugalajm mëson se V.M. nga Kalishti i përfshirë në disa incidente gjatë ditës dhe mbrëmjes së djeshme, si grabitje dhe kërcënime ka ngelur i vrarë .

Nga policia akoma nuk kanë një variant zyrtar për rastin por premtojnë se gjatë orëve në vazhdim uniformat blu do të dalin me një prononcim zyrtar./Portalb

Komento

loading
loading
loading